Bera-Perde-Bodrum_zip_perdeler

Zip Perde Uygulamalarımız

Yaz aylarında sağladığı imkânlar oldukça geniştir. Öncelikle zararlı güneş ışınlarının içeriye ulaşmasını engellemektedir. Sahip olduğu teknoloji alt yapısıyla çok aşırı derece içerinin ısınmasını zorlaştırmaktadır. Bu durumda da klima gibi enerji üretimi yapan ürünleri gereksiz hale getirmektedir. Bununla birlikte toz, kir girişine de engel olmaktadır. İnce ve sağlam kumaş etkisiyle hiçbir şekilde yabancı madde girişine olanak tanınmaktadır. Bu özelliği ile sineklik görevi de görmektedir. Aynı zamanda yıpranma, sarkma, eskime, büzülme gibi durumların da olmasına imkan yoktur. Diğer perdeler ile kıyaslandığında çok sık bir şekilde yıkanma ihtiyacı da hissetmemektedir. Ayrıca çok uzun yıllar kullanıma uygun olmasından dolayı da her türlü garantiye sahiptir. Şeffaf Zip perde bununla birlikte sahip olduğu canlı renkler ile yaz için de tercih edilebilir olmaktadır.

Bera Perde Bodrum - Perde Uygulamalarımız

Daha fazlası için Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.
Lütfen TIKLAYIN..
youtube

Çözüm OrtaklarımızKaliteyi ve profesyonelliği önemsiyor., özgün renk ve tasarımlara sahip kumaşlarla koltuk ve mobilyalarınızı evinizin tasarımına uygun şekilde döşüyor, perde seçimlerinde de yine bu bütünlüğe sahip olarak bol seçenekler sunuyoruz..

Bize Ulaşın

Cumhuriyet Cd. Midtown Karşısı 3-1 B Ortakentyahşi Tel:(0252) 363 9550 GSM:(0541) 841 2180 Eposta:info@berahome.com.tr Web:http://berahome.com.tr
© Copyright 2020 - BeraHomeBodrum  ByPALET
Floating Review Template1
Bera Perde Bodrum 0541 841 21 80
5 10
Cumhuriyet Caddesi Muğla 48420
  • Evimizin korni... Daha Fazla
  • 2 sene kadar on... Daha Fazla
  • Kaliteli ürün... Daha Fazla
  • Bera perde de e... Daha Fazla
  • Evimin tüm per... Daha Fazla