Gölgelendirme Sistemleri - Pergule Uygulamalarımız

Hareketli/katlanabilir veya ayarlanabilir açılı alüminyum güneş kırıcı paneller, açık havada doğal hava akışı ve ayrıcalıklı bir yaşam kalitesi sunarken, tüm hava koşullarına karşı açık alanların kullanımına olanak sağlar.

Opsiyonel LED aydınlatma seçeneği ve gizli aydınlatmadaki RGB renk dönüşümleri, açık alanlara lüks ve şık görünüm katar. Ayrıca "dimmer" opsiyonu sayesinde ortama göre ışık yoğunluğu ayarlanabilir.

Sistem çevresine uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen dikey hareketli cam sistemi, otomatik dikey perde sistemi veya sürgülü cam sistemi entegre edilerek dış mekanların her türlü mevsim koşullarına karşı kış bahçesi konforunda ve bağımsız dış yaşam alanı standartlarında değerlendirilmesine olanak sağlar.

Bera Perde Bodrum - Gölgelendirme Sistemleri Uygulamalarımız

Çözüm OrtaklarımızKaliteyi ve profesyonelliği önemsiyor., özgün renk ve tasarımlara sahip kumaşlarla koltuk ve mobilyalarınızı evinizin tasarımına uygun şekilde döşüyor, perde seçimlerinde de yine bu bütünlüğe sahip olarak bol seçenekler sunuyoruz..

Bize Ulaşın

Cumhuriyet Cd. Midtown Karşısı 3-1 B Ortakentyahşi Tel:(0252) 363 9550 GSM:(0541) 841 2180 Eposta:info@berahome.com.tr Web:http://berahome.com.tr
© Copyright 2020 - BeraHomeBodrum  ByPALET
Floating Review Template1
Bera Perde Bodrum 0541 841 21 80
5 10
Cumhuriyet Caddesi Muğla 48420
  • Evimizin korni... Daha Fazla
  • 2 sene kadar on... Daha Fazla
  • Kaliteli ürün... Daha Fazla
  • Bera perde de e... Daha Fazla
  • Evimin tüm per... Daha Fazla