Hakkımızda

2005 yılından bu yana sektördeki iş deneyimimiz ile siz değerli müşterilerimize hak ettiğiniz hizmeti ve güveni sağlamayı ilke edinen Bera Perde Konacık Pamir İş Merkezinde başlayan hizmetine siz değerli müşterilerimize büyüyerek uygulama portföyünü artırarak daha konsept hizmet verebilmek için Ortakent, Midtown Alışveriş Merkezi karşısında şimdiki yerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Uzun yıllara dayanan sektördeki varlığı ile Bodrum'da faaliyet gösteren işletmemizde her türlü perdelik kumaş, döşemelik kumaş, duvar kağıdı ve dış mekan (gölgelendirme) sistemlerini bulabilirsiniz

Özgün renk ve tasarımlara sahip olan firmamız koltuk ve mobilyalarınızı evinizin tasarımına uygun şekilde döşüyor, perde seçimlerinde de yine bu bütünlüğe sahip olarak bol seçenekleri gururla sunuyoruz.

Misyonumuz, kalite yönetimiyle mutlu müşteri önceliğimizi siz değerli müşterilerimize yaşatmaktır.

Saygılarımızla

Bera Perde

Bera Perde Bodrum - 360°SanalTur

Motivasyonumuz 🙂

Çözüm OrtaklarımızKaliteyi ve profesyonelliği önemsiyor., özgün renk ve tasarımlara sahip kumaşlarla koltuk ve mobilyalarınızı evinizin tasarımına uygun şekilde döşüyor, perde seçimlerinde de yine bu bütünlüğe sahip olarak bol seçenekler sunuyoruz..

Bize Ulaşın

Cumhuriyet Cd. Midtown Karşısı 3-1 B Ortakentyahşi Tel:(0252) 363 9550 GSM:(0541) 841 2180 Eposta:info@berahome.com.tr Web:http://berahome.com.tr
© Copyright 2020 - BeraHomeBodrum  ByPALET
Floating Review Template1
Bera Perde Bodrum 0541 841 21 80
5 10
Cumhuriyet Caddesi Muğla 48420
  • Evimizin korni... Daha Fazla
  • 2 sene kadar on... Daha Fazla
  • Kaliteli ürün... Daha Fazla
  • Bera perde de e... Daha Fazla
  • Evimin tüm per... Daha Fazla